banner-web

O Thajsku

Thajsko, nebo-li Thajské království je konstituční monarchie, kde je hlavou státu král. Původní název této země byl Siam. Hlavním městem Thajska je Bangkok (thajsky Kruhy Thep), jedná se o největší město v zemi a centrum obchodu a průmyslu.

Historic-House-Thailand

Thajsko je země s nádherným tyrkysovým mořem a plážemi, úžasnou tropickou vegetací, fascinujícími památkami a nespočetně mnoha zajímavostmi. Vše na co v Thajsku narazíte, zaručí, že vaše exotická dovolená v Thajsku, bude tím nejlepším zážitkem. Jen velmi těžko naleznete zemi, která v sobě skloubí exotiku, přírodní krásu, přívětivost, historické památky, klidné prostředí a pouliční zábavy, které nikdy neomrzí. Zde se budete cítit jako v ráji a stále pozitivně nalezeni, nejenom díky usměvavým Thajcům. V nabídce ubytování v Thajsku je mnoho možností a vybere si opravdu každý. Ať je to levné, ale luxusní ubytování, nebo soukromé ubytování v krásném domku na pláži či dlouhodobý pronájem tak, to vše je bezpochyby velkým lákadlem. Thajsko je totiž opravdu jedinečné, v mnoha směrech originální a plné protikladů. Nachází se ve středu jihovýchodní Asie mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem. Nabízí perfektně fungující služby, přátelské obyvatele a prostředí, skvělé exotické jídlo, kouzla thajských chrámů a podmořského světa.

mich

Počet obyvatel Thajska je více než 62 miliónů obyvatel a převážně zde narazíte na Thajce, kteří obývají střední část Thajska. Na severovýchodě Thajska pak žijí Laové, v horách a na severu žijí různé „nárůdky“ a národnosti pocházející z jižní Číny a Tibetu či Barmy. Tyto „nárůdky“ jsou označovány jako „horské kmeny“. Hodně Číňanů je ve městech a na jihu Thajska, tvoří zde celkem cca 10% populace.

V Thajsku skutečně platí, že pro každého se něco najde. Můžete tu vyrazit na prohlídku džungle v deštném pralese, do domorodých vesniček či na výlet do malebných krajin rýžových polí nebo tropických ostrovů, které brázdí do výšky se tyčící palmy. I obrovské hlavní město Thajska – Bangkok, má přes svůj spořádaný chaos určitý šarm, který se vás dotkne a nepřestane vás udivovat. Samotní Thajci jsou velmi přátelští, usměvavý a velmi příjemní lidé. Už jen kvůli nim snad není možné Thajsko opustit a nemít ho na seznamu svých nejlepších míst, které jste kdy navštívili.

Na dovolenou v Thajsku budete vzpomínat ještě dlouho poté, co zemi opustíte. Podtrhnout to může také fakt, že země úsměvů se Thajsku neříká bez důvodu. Thajsko je však dlouhodobě a chybně spojováno spíše se sexuální turistikou a vysokými tresty za pašování drog, což je ovšem krajně zkreslený obraz tak překrásné země, která je hotovým rájem na zemi. Thajsko nabízí mnohem více, než si dokážete představit. Ať už se jedná o luxusní ubytování, nepřeberné množství exotických zážitků jako je jízda na slonech, návštěva Thajských trhů či exotický thajský golf, díky kterému patří Thajsko do top destinací na žebříčku golfových destinací světa. Kvůli pohádkově úžasnému podmořskému světu sem ročně jezdí tisíce turistů za šnorholváním a potápěním. Thajsko je totiž jedno z posledních míst na zemi, kde naleznete nedotčenou panenskou přírodu. Zábavu a vyžití různého druhu zde najde opravdu každý.

North-Island-Resort-Seychelles_1-940x400

Thajsko navíc vlastní rozsáhlé přírodní bohatství, které sčítá více než sto národních parků a rezervací, jejichž celková chráněná plocha zaujímá 13% procent z rozlohy země, což řadí Thajsko k zemím s největším poměrem chráněného území na světě. Při dovolené v Thajsku se tak nabízí možnost navštívit jeden z nejpůvodnějších deštných pralesů v Asii – národní park Khao Yai, vypravit se na několikadenní výlet do džungle třeba v hornatém severním parku Doi Inthanon nebo v některém z mnoha jiných národních parků a rezervací. Můžete sjíždět řeky na raftu, projet se džunglí na slonech, pozorovat exotické ptáky, pokochat se vodopády nebo prostě jen spatřit džungli rozkvetlou orchidejemi.

Cesta do Thajska je velmi snadná, pohodlná a pro dnešní poměry už i levná. Ubytování v Thajsku lze totiž pořídit velmi levně, ale přesto luxusně a na krásných místech. Vybrat si můžete z nepřeberného množství Thajských lokalit a destinací, kdy každé má své kouzlo. V nabídce je také možno zvolit ubytování v apartmánech, ve vile, v hotelu či plážovém domku. Thajsko je moderní a vyspělá země s velmi dobře rozvinutou turistickou infrastrukturou. Řadí se k cestovatelsky nejoblíbenějším asijským zemím a jeho popularita stále roste. Thajsko je vhodnou destinací pro začátečníky, kteří si chtějí užít exotiky plnými doušky, ale zároveň i pro ty, kteří chtějí strávit klidnou a relaxační dovolenou na bílé pláži u tyrkysového moře s koktejlem vedle sebe. Ubytování v Thajsku nikdy předtím nebylo tak snadné, jako je nyní. Thajsko a dovolená jsou dvě slova, která vždy budete spojovat dohromady.

Pokud se rozhodujete podniknout dovolenou v Thajsku, rozhodně je dobré zvážit, zda si letenku a ubytování do Thajska nezařídit individuálně. Individuální letenka a ubytování do Thajska, které je v dnešní době možné zakoupit on-line, vám ušetří nejen velkou část financí, ale i osobní obíhání cestovních kanceláří a porovnávání nejnižších cenových nabídek. Cesta do Thajska na vlastní pěst, může ušetřit až 10.000,-Kč na osobu. Neplatíte totiž žádné provize, žádné poplatky za zřízení či další skryté poplatky. Ušetřené peníze se hodí k užití exotických zážitků, jako je jízda na slonech, návštěvu místních trhů a mnoho dalšího, jako je například prodloužení vaší dovolené. Navíc nejste limitování žádným přesným konerétním termínem, přesným příjezdem a odjezdem, kdy, jak, co můžete a nemůžete. Jste sami sobě pánem a vše se řídí podle Vás.

Thailand1
Poznejte nejlepší destinace Thajska, které je možné navštívit za účelem dovolené v Thajsku. Splňte si svůj sen v Thajském ráji, a poznejte bílé písčité pláže, tyrkysové moře, místní kulturu a architekturu. Vaše dovolená v Thajsku bude nezapomenutelná.
Ubytování v Thajsku, Ubytování Thajsko
Výběr ubytování v Thajsku nebyl nikdy lehčí. Všechny možné typy ubytování, ať už se jedná o vilu, apartmán, luxusní hotel, či domeček u pláže, vše naleznete na jednom místě a za nejnižší možné ceny. Vyberte si ubytování v Thajsku.
Zájezdy do Thajska
Zájezdy do Thajska je úžasná varianta, která spojuje vše v jedno. Nemusíte řešit samostatně letenky, ubytování a případné výlety v Thajsku. Jeden balíček, který předčí veškerá očekávání a zájezd do Thajska bude tím z nejlepším zážitkem.
Letenky Thajsko, Letenky do Thajska
Nabídka letenek do Thajska, či letenky do celého světa. Je to lehké, v nabídce jsou nízkonákladové letenky, ať už se jedná o letenky do Thajska, letenky do Bangkoku či letenky do celého světa. Stačí si vybrat letenku a vyrazit na letiště.
Aktivity Thajsko
Thajsko nabízí nepřeberné množství dobrodružství, na které nikdy nezapomenete, a bude Vás lákat zpět. Jízda na slonech, potápění s delfíny, plovoucí trhy, ostrov opic, podmořský svět, thajské masáže, golf a mnoho dalšího, co Thajsko nabízí.
Golf Thajsko, Golf v Thajsku
Golf v Thajsku patří mezi nejlepší zážitky pro milovníky golfu. Thajsko nabízí exotické prostředí, ve kterém je hraní golfu splněným snem. Na výběr je z více jak 300 golfových hřišť, na kterých se pravidelně organizují i světové golfové turnaje.

Diskuze o Thajsku - 65 komentářů

 1. V Thajsku jsme byli s přítelem a nikdy na to nezapomeneme. Jízda na slonech, místní trhy, všude úsměvy a krásná krajina. Ideální k odpočinku. Dovolenou v Thajsku si někdy zopakujeme.

 2. V Thajsku to pro mě byla zatím ta nejlepší dovolená. Měl jsem tu možnost projet hodně oblastí a ostrovů. Celkem jsem tu byl asi 5 týdnů, ale na prozkoumání celé země by to chtělo alespoň 4 měsíce, snad někdy no. Mě dost zajímá kultura, historie a památky a toho tady je fakt mraky, takže jsem měl o zábavu postaráno… Hlavně ty jejich úžasný chrámy, který jsou všude, jsou neuvěřitelný. Rád vařím a v jedný vesničce u Tratu jsem se od místních Thajců naučil jejich skvělý papájový salát. Zážitků si odtud člověk odveze nespočet, je to nádherná země a lidi jsou strašně milí. No na Thajsko strašně vzpomínám a pojedu tam znova hned jak se utrhnu z práce. Já mám štěstí, že se můžu pracovně uvolnit na delší čas takže příště si to dám na dýl a hlavně jsem slyšel samou chválu na ostrov Koh Lanta a Koh Kood, tak se už těším. Když budete chtít poradit napište mi. Filip

 3. Thajsko je krásná země. Uvažuji také nad tím, že bychom se tam jednoho dne vydali s manželkou. Ale říkám si, jestli je opravdu dobrý nápad vydat se do Thajska bez cestovky.

  1. Věřte, že opravdu ano…důležité je, se toho nebát. Neprohloupíte, protože je to opravdu jednoduché. Zkuste a uvidíte.

  2. Miloši, bez cestovky jezdím každý rok a vyjde to mnohem levněji, takže za sebe opravdu doporučuji! Stačí se pak na nějakou firmu co zprostředkovává ubytování v Thajsku obrátit a oni už něco najdou a zařídí. Pak už jen koupit letenky a jedete :-). Nechápu proč se toho někdo bojí (asi má dost peněz na vyhazování, když může jezdit se zájezdem :-D). Do Thajska se se zájezdem vážně nejezdí….

  3. Souhlasím se Šimonem, už nikdy nebudu vyhazovat peníze za zájezd do Thajska… není to vůbec potřeba a vše si v klidu a po svém můžu zařídit jak chci, takže jen hlídám ceny letenek a pak si jen podle termínu rezervuji ubytování v Thajsku. Letos jedu na Koh Lantu a jedu s Thai Tour (www.thaitour.cz), oni mají totiž na výběr hodně hotelů po celém Thajsku a mají hlavně skvělé jednání a jsou i levní, mohu je ze zkušenosti doporučit. Hanka

   1. Hani, cestovat na vlastní pěst do Thajska vyplatí, ale i zájezdy do Thajska jsou super, nemusíš se o nic starat… Osobně podle nálady využívám obě varianty, jednou zájezd do Thajska jindy si seženu jen ubytování v Thajsku :-)…

 4. Jedu na Koh Samui za tři měsíce a nemůžu se dočkat!!! Halelujah! Vloni jsme byli na Krabi a je to prostě super! Potápíme se a není lepší místo kam se jet potápět nebo šnorchlovat! I love you Thailand!

 5. Ahoj všem! Já zase hraju golf a do Thajska jezdím každý rok hrát s přítelem a jeho tátou. Někdy nás jede i deset jako parta známých. Je to tam fakt úžasný. Opravdový ráj na zemi. Hřiště jsou jako z plakátu a služby jsou tak levný a přitom k nezaplacení :-). V lednu máme rezervovaný pobyt na Phuketu a golf v Country Clubu. Do Thajska jezdíme na vlastní pěst, takže koupíme ubytování a letenku zvlášť. Je to mnohem levnější a můžeme jet na jak dlouho chceme. Většinou tam jedeme na tři týdny. Moc se už těším. Všem fakt dovolenou v Thajsku doporučuji! Káča

 6. Thajsko bez cestovky určitě doporučuji. Udělal jsem to tak a nemůžu si to vynachválit, mohli jsme si užít mnohem víc zážitků.

  1. Lucas a dáse tím takhle hodně ušetřit? Do Thajska se chystáme v únoru a řešíme jestli jet právě s cestovkou nebo si ubytko a letenku koupit zvlášť. Mě u těch cestovek štve, že dělají tak krátký pobyty a je to i dost drahý, takže to asi taky zkusíme sami. Drž palce a díky za rady! T.

   1. Dobrý den Terko, pokud Vám mohu doporučit, tak opravdu cestujte sami a kupte předem zvlášť hotel a letenku. My takto s rodinou jezdíme každým rokem a za peníze, které ušetříme si tam můžeme opravdu užívat. Někdy tam jedeme i na měsíc. To Vám opravdu cestovní kancelář v zájezdu neumožní. Úrovně kvality hotelů se bát vůbec nemusíte, protože všechny hotely jsou v Thajsku na vysoké úrovni, takže když má nějaký 3 hvězdičky je to jako 4 hvězdičkový hotel apod. Orientace po zemi je také snadná, takže delegát a podobně není potřeba a vše si bez problémů zařídíte sami i pokud nahovoříte anglicky, Thajci také moc ne :-). Přeji Vám šťastnou cestu plnou skvělých zážitků! Zdraví Adámková

   2. Drahá Terezko, to víš, že se tím dá ušetřit a ne málo! Za 14 dní pobytu ušetříš třeba i 10.000,- na osobu. A za to si tam nakoupíš nový šatník! Takže si určitě kup letenku a ubytování zvlášť. Doporučuji koupit vše předem, protože to vyjde levněji než to pak shánět tam. Tam to pak bývá i dražší a hlavně si ušetříš nemálo nervů, že nic neseženeš. Tady si v klidu doma prohlédneš fotky hotelů a vybereš si hned. Tak ať se líbí!

 7. Prosím poraďte mi kam máme jet s manželem na svatební cestu do Thajska? Chceme nějaký krásný, klidný a romantický ostrov. Ubytování nějaké luxusnější. Díky za tipy!

  1. Dobrý den, jih Thajska je krásný všude. Místa jako Phi Phi, Koh Lanta, Phuket, Krabi nebo oblíbený Koh Samui jsou pro svatební cestu jak dělaná. Opravdu záleží jen na hotelu, který si pak zvolíte. Doporučuji 4 a 5 hvězdiček, abyste byli jako v bavlnce a jen si užívali pohody a luxusu. Hotely pak i pro novomanžele dělají lepší servis. My si s manželem zaplatili neoficiální svatební obřad když jsme byli na dovolené na Phi Phi, není to úředně platná svatba, ale stojí to za to a je to fakt skvělý zážitek na celý život! Takže kdo plánuje svatbu doporučuji se nejdříve jakože oddat v Thajsku a pak papírově v Čechách. Lenka

   1. Dobrý den,

    s přítelem zvažujeme neoficiální svatbu na Phi Phi. Mohla byste mi prosím napsat v jakém rezortu jste měli svatbu a přibližnou cenu? Variantu agentur jsme zavrhli, neboť nabízené ceny za zařízení jsou úplně šílené, a to chceme jen velice skromnou svatbu pro 2.

    Děkuji a hezký den, Jana

  2. Pěkné odpoledne, já mohu z vlastní zkušenosti doporučit 5* hotel Layana Resort & Spa na Krabi, tam jsme strávili naše líbánky my a bylo to opravdu božské, romantické a nezapomenutelné! Na něčem takovém nesmíte šetřit a bude to vždy úžasné…

  1. Jj je to jak píše Vladislav… Vic fakt nevozit, celníci to hlídají… Jinak Thajsko je prostě ráj, letíme v lednu na Phuket, takže se fakt už těším. Již jsem tam byla asi 5x, takže můžu dát tipy a rady, pokud chcete někdo.
   Leni, na svatební cestu bych jela třeba na Ko Kood ostrov, tam je to fakt pohádkový.

   1. Ahoj,
    četla jsem tvůj příspěvek k diskuzi na téma Thajsko. Chtěla jsem tě poprosit o nějaké tipy či rady ohledně návštěvy této země.
    S přítelem bychom chtěli jet v období kolem Vánoc, tak jsem začala pomalu čekovat internet a sledovat ceny letenek.
    Za jakýkoli tip budu vděčná.Díky.Soňa.

    1. Soni a co bys chtěla vědět konkrétně? Na Vánoce to je v Thajsku hlavní sezóna, takže vše bude dražší než v jiné období, ale zase to stojí za to, je to tam prostě pecka! Ale letenky kup co nejdřív, ceny pak hrozně v tomhle období stoupají! Já jezdím do Thajska každej rok s rodinou a teď poslední dva roky s http://www.thaitour.cz a fakt si je nemůžu vynachválit, už s nikým jiným nejedu :-)! Všechno mi udělají na míru a hlavně jejich přístup je dokonalej! Navíc začali dělat i zájezdy do Thajska na http://www.devana.cz. Ale pokud hledáš nějaké informace, tak přímo na stránkách toho Thai Tour je o Thajsku snad vše co potřebuješ vědět…

    2. Já Thaitour.cz neznala, ale teď jsem koukala na jejich web a vypadá to fakt dobře jako :-) díky za typ Kájo. A jak si psal o tý Devana.cz tak to nejsou jen zájezdy do Thajska, ale dělají celý svět, díky za doporučení, určo to využiju. Terka

 8. Jedeme hrát golf na Phuket a ubytování v Thajsku máme koupené samostatně, je to tak levnější a nikdo nás ničím nelimituje. Jedeme na 3 týdny na 18 jamek. Odjezd koncem ledna. S golfem v Thajsku máme zkušenosti v loni na Hua Hin. Takže když bude někdo potřebovat poradit, pište mi. Láďa

  1. Ahoj chcel bi som poradit ideme z manzelkou na Phuket zaciatkom marca
   ja hram golf a manzelka so mnou chodi ale ona nehra pocul som ze sa to plati viete mi poradit kde tam hrat a co to asi stoji ci sa tam da pozicat set a co to asi vide atd .. neke tipy ohladom golfu
   Dakujem za info Baja

   1. Cauky Baja,

    golf v Thajsku a hlavně na Phuketu organizuje např. cestovka Thaitour.cz, posílám ti odkaz na hřiště na Phuketu, kde mají i ceny – http://www.thaitour.cz/ubytovani/hriste/phuket-hriste/. Jinak golf v Thajsku je nejlepší, letos jsem byl už 2x, jednou na Phuketu a pak Bangkok. Mají tam ty nejlepší golfová hřiště. Taky se dobře hraje u Pattayi. Jestli se platí za doprovod na hřišti nevím, všichni jsme hráči, ale asi něco málo se platit bude. Napiš když budeš potřebovat ještě nějaké info. BT

 9. Koh Samui je ráj! Ubytování je tam sice trochu dražší než jinde, ale je to tam naprosto úžasné! Až zase něco naspořím pojedu tam aspoň na měsíc. Všem doporučuji touto lokalitu Thajska. Sára

 10. Dobrý den, prosím o radu. V lednu jedu s ženou na 4 dny do Bangkoku a pak pokračujeme na plážovou dovolenou na Koh Samui. Můžete mi prosím poradit co v Bangkoku vidět během těch 4 dnů? Co je opravdu „důležité“? Děkuji Dan

  1. Pěkný den! Dane, v Bangkoku je opravdu hodně památek, ale mezi ty nejdůležitější k vidění patří: Wat Arun (The Temple of Dawn), Grand Palace & Wat Prakeaw, Floating Market – Damnoen Saduak, Chinatown, Wat Pho, Chao Phraya River & Waterways, Chatuchak Weekend Market, Soi Cowboy, Jim Thompson’s House. Ale je toho určitě mnohem víc. Památky v Bangkoku jsou nádherné. 3 dny by mohli stačit na návštěvu těch nejdůležitějších památek Bangkoku. Přeji hezkou dovču! Monča.

  2. V Bangkoku je toho hrozně moc, ale určitě jděte na plovoucí trhy a do čínské čtvrti. Pak taky nevynechte chrámy jako Velký palác, Chrám Smaragdového Buddhy a Chrám ležícího Buddhy. Pak také Chrám Zlatého Buddhy a Wat Saket – zlatá hora stojí za návštěvu. Zajímavý je i palác z teakového dřeva.

 11. Dobrý den, v lednu jednu se ženou na Koh Samui. Může mi prosím někdo doporučit co na Koh Samui vidět? Jaké památky jsou důležité nevynechat a případně i co si celkově na tomto ostrově nesmíme nechat ujít? Předem děkujeme za tipy, Kája

 12. Slyšela jsem, že se dá v Thajsku dobře nakupovat, je to pravda? Nerada bych si vzala sebou málo věcí a pak si tam nic nevybrala nebo to pak bylo nějaké drahé… Díky za radu

 13. Může mi prosím někdo poradit jak je to s jídlem? Máme si kupovat jen snídaně nebo raději koupit polopenzi či plnou penzi? Do Thajska jedeme příští rok prvně, tak nevím. Bojím se, aby tam nebylo vše jen pekelně pálivé. Dá se tam koupit i jiné jídlo než Thajské? Jedeme i s dětmi a jedna žena v našem týmu pálivé nejí vůbec. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti prosím? Tom

  1. Ahoj Tome, určitě do Thajska stačí jen snídaně, jídlo je tam fakt levný a úžasný. A i evropskou kuchyni tam seženete na každém kroku, takže se toho neboj. Jen blázen by si bral od hotelu polo či plnou penzi. Dara

 14. Potřebuji se dozvědět nějaké základní informace o Thajsku, kdy tam jet, kam jet, jak je to s očkováním, jakou měnu sebou vést, a podobně. Prostě cokoliv, co se mi může hodit, když jsem tam ještě nikdy nebyla. Potřebuji získat o Thajsku stručný přehled než tam pojedu. Porosím napište mi nějaká doporučení a základní informace. Nebo kde to hledat? Díky Jana

  1. Jani, na webech toho je hrozně moc všude o Thajsku. Jezdí se tak listopad až duben, ale na jih se dá jezdit i celeoročně. Někde občas sprchne, ale Thajsko je všeobecně celoroční destinace. Očkovat se nemusíš, ale výhoda je mít naočkované žloutenky. Já sebou vozím Eura, ale dolary jsou to samý, takže to je jedno. V hotelu si vem jen snídaně, to stačí jídla je tam všude mraky a fakt labužnického :-). Thajsko je prostě ráj na zemi. Bude se ti to líbit.

 15. Mela bych dotaz na ty kdo ma zkusenosti s neoficialni svatbou na plazi konkretne KO LANTA,hotel mame Kaw kwang beach resort ti ji nedelaji a co doporucili jiné hotely tak nam ty jejich balicky prisly strasne predrazene budem tam v breznu 2015.Dik za kazdou radu.Predstava je jen ve dvou na plazi,vecere ci obed a fotograf,kdekoli na nejake hezke plazi tohoto ostrova da se zajistit na miste a kolik to asi stoji dik moc.

  1. Jindro, já měla neofiko svatbu na Koh Samui. Ale není to vůbec levná záležitost i když je to neoficiální , tak si dost zaplatíš klidně kolem 50 tis. a i víc. Na Koh Lanta konkrétně nevím, ale Na Koh Samui toho je dost a byl to super zážitek a dodnes na to vzpomínáme. Určitě si to kup dopředu, na místě to pak může být problém… Spíš se obrať na někoho kdo svatby nabízí, ať máš jistotu. Ať se vám svatba povede! D.

 16. Ahoj, chystáme se s přítelem poprvé do Thajska na vlastní pěst v listpadu na tři týdny, dá se tam vyžít z 10.000-15.000 na osobu? Má smysl čekat na lepší letenky nebo koupit teď za 14000 od emirates? Děkuji :)!

  1. Na Emirates je to dobrá cena, nečekala bych asi… Levněji to taky seženeš ale asi ne už s Emirates… Já bych nečekala. Než pak letet z Aeroflotem a riskovat život :-D. L

   1. Ahoj, chci se zeptat jak je to v Thajsku s obchody s potravinami. Da se i na ostruvcich nakoupit v supermarketu nebo mame radeji pocitat se stravou v restauraci? Jeste me napadlo jestli ma vubec smysl sebou vozit do teto zeme neco jako bundu nebo svetr nebo si clovek opravdu vystaci s plavkama a nejakym trikem?

    1. Potraviny tam jsou všude, Thajsko má supermarkety zejména 7/11 a to i na malých ostrovech. Je jich tam míň, ale jsou tam. Budete jíst hlavně v restauraci a na ulici. Pouličním jídlem je Thajsko slavné! Takže rozhodně žádné polopenze nejsou k dispozici. Svetřík se na večer může hodit.

 17. Dobrý den, za 14 dní odlétáme poprvé na tři týdny do Thajska. Dva dny Bangkok a další pobyt máme v nejstarším plážovém letovisku Hua Hin. Letenky jsme kupovali v březnu od Emirates za 14900,- na osobu, což je v hlavní sezóně krásná cena a konečně jsme se dočkali a za chvíli vyrážíme. Můžete nám prosím někdo poradit jak a kde sehnat v Thajsku letenky na některý z ostrovů ? Ubytování jsme si zarezervovali přes Agoda.com, máte někdo zkušenosti s touto agenturou ? DÍKY

  1. Romčo, cenu za letenky máte fakt super. Po Thajsku je nejlepší letět s Bangkok airways. Agoda je něco jako Booking, takže snad OK, ale česká cestovka, která dělá jen Thajsko, tedy specializuje se na Thajsko je Thaitour.cz, nabízejí všechno i výlety po Thajsku a tak, my s nimi vloni jeli a super. Přeji krásnou dovolenou v teple :-)! Hanča

 18. Chtěla bych se s Vámi podělit o svůj zážitek z Thajska. S přítelem jsme cca před 14 dni přijeli z Thajska, kam jsme se rozhodli jet na dovolenou. Byla to ta nejkrásnější dovolená za celý můj život, opravdu krása. Nejdříve jsme navštívili Bangkok na 3 noci, kde jsme si nenechali ujít všechny důležité památky a jeden den jsme jeli na plovoucí trhy. Pokud se chystáte do Thajska, tak nesmíte plovoucí trhy vynechat! Jako druhou destinaci jsme si vybrali Koh Samui, na který jsme letěli z Bangkoku. Koh Samui se nám strašně moc líbil, bydleli jsme v hotelu Weekender Resort a vše bylo opravdu úžasné. Pláž Lamai byla nádherná. Celou dovolenou jsme si maximálně užili. No a abych nezapomněla, veliké dík patří hlavně http://www.Thaitour.cz kteří pro nás všechno zorganizovali a pomohli nám s výběrem naší dovolené. Jejich služby mohu každému doporučit! Když pojedete do Thajska, obraťte se na ně, oni Vám vše zorganizují přímo na míru, mají velký výběr a nádherné výlety, díky který m byla naše dovolená opravdu pestrá. Tak ať i vám se tam líbí jako nám. My jedeme příští rok zase!

 19. Ahojky, na kolik Vás vyšla dovolená v Thajsku a jakou cestovku jste využili. Chtěli bychom si s přítelem někam zaletět a poznat krásy této země. Myslíte si, že jet na poznání vhodné nebo jen to jen ležet u moře nebo u bazénu? Děkuji předem

  1. Nás dovolená v hlavní sezóně vyšla minulý rok s přítelem včetně letenek na cca 40 tis. osoba. Ubytování a výlety jsme měli taky od thajské cestovky Thai Tour, všechno nám zorganizovali a bylo to moc fajn celé. Thajsko můžu doporučit, je tam krásně rozhodně to není jen ležet u moře. Můžeš tam dělat co chceš, cestovat, poznávat, relaxovat. Určitě tam tak za rok zase pojedeme. Evropa mě už neba. Léňa

  2. Dobrý den Andreo, záleží jaku destinaci vyberete. Pattaya je levnější než ostrovy a tak. Koh samui je nejlepší asi a tam to vyjde v sezóně tak na 12 nocí pro 2 za ubytování asi 30 tis. Plus letenky a transfery. Doporučuji si předem u někoho objednat výlety. Nás thajsko vyjde vždy tak na 50 tis. osoba.

Připojte se do diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*